Akvizice klientů z letiště

Akvizice z letiště (1)
Mnoho lidí nesnáší čekání na letišti, já to mám vskutku rád. Vyberu si nějaké pěkné místo, pustím laptop a pracuji. Dvě hodiny čekání tak věnuji získáváním nových klientů online.

Jsem zrovna na letišti v Chiang Mai a chystám se na ostrov Ko Lanta se potápět. Je tady spousta znuděných lidí, kteří čekají na svůj let, ale to není můj případ. Doslova miluji letiště. Skvěle se tu pracuje, není tu horko a nic Vás neruší. Když jsem dnes otevřel email, měl jsem obrovskou radost! Přibyl mi nový komentář na stránce kurzu Chytrý obchodník 2.0 od Ondřeje Kružíka, energetického poradce.

Davide, já absolutně smekám a klaním se. Ty střípky z webinářů, e-booků a různých videí zadarmo, střípky cenných informací, které většinou ani autor nechtěl pustit na svět, ty kousíčky co jsem téměr 2 roky sbíral abych je jednou aplikoval všechny zaráz a stálo to za to… Ty jsi prostě…ty, ty… Tys je úplně smetl ze stolu a všechno jsi mi naservíroval jak Polreich humra. Na stříbrným podnose. Moc moc děkuji za mě i za všechny moje budoucí zákazníky, kteří ke mě díky těmto informacím najdou cestu a já jim budu schopný pomoci. Jsem nadšenej, unešenej a … no, radši už to nebudu pitvat, ať to nezní jako PR“

Dělá mi radost, že někomu mohu dělat radost.

Obchodujte chytře i Vy, buďte chytrý obchodník 2.0.