Prodáváme na Bali – Sen se stává realitou

bali příspěvek (1)

 
Zdravím Vás, dlouho jsem nenapsal článek na blog.

Proč???

Někdy prostě není ta správná chuť. Za to se povedlo roztočit kolotoč prodejů bez absolvování osobních schůzek. Business se začíná dostávat do pořádných obrátek, začíná už růst i můj tým lidí, kteří se na prodeji služeb a následné realizaci podílejí. Řekl jsem si, že Vám přinesu takový update toho, co se za poslední tři měsíce stalo. Zrovna jsem na letišti v Amsterdamu a čekám na další let, který mě posune o 13 tisíc km daleko do Indonesie na ostrov Bali odkud budu celý měsíc řídit své podnikání a dělat co mě baví. PRODÁVAT 🙂

Chiang Mai a návrat do ČR

Na začátku dubna 2016 jsem letěl na svou druhou letošní cestu za snem! Prodávat českým klientům odkudkoliv na světě, nezávisle na čase a místě. Dnes mohu říci, že tohle rozhodnutí bylo zatím to nejdůležitější, které jsem od listopadu 2015 udělal. Má to tři významné důvody.

1. Udržel jsem fokus, věnoval se stále vývoji obchodní strategie, prostě nepolevil ani o kousek. A najednou to přišlo! Nedříve prodeje za 50 tis. Potom za 74 tisíc. To je tak když máte klapky na očích a věříte svému produktu víc než čemukoliv jinému.

2. Našel jsem stejného blázna jako já a zamiloval se… Nic víc nedokáže posunout Váš business dopředu, tak jako když najdete člověka, který totálně rezonuje s tím co sdílíte, žijete a má obrovské zkušenosti z podnikání a obchodování. V jednu chvíli jsem si říkal: „Je to vůbec dovolené takový úspěch?“ Nedá mi někdo přes prsty? Pak jsem se za sebe ohlédl, viděl ten ohromný kus práce, ty probdělé noci u nastavování facebooku, vytváření obsahu, videí, neustálé vyvíjení strategie a vysílání myšlenek do vesmíru, že k sobě potřebuji spojence. Sám mě oslovil, letěl na stejné místo a ještě k tomu to byla žena. Krásná žena 🙂 Možná, že ji znáte. Rozhovor s touto inspirativní saleswoman je ZDE   David Kolář Jitka Zoderová
 
3. Vystoupil jsem na akci Business Animals společně s Janem Laiblem a Miroslavem Princem a mluvil o tom, jak prodávat moderně

 

Hledal jsem také odpověď na otázku, kdy přišel ten první zlom? Kdy to najednou začalo být profitabilní?

A má odpověď zní: Zavřít všechny dostupné informační kanály, vytvářet obsah pro své zákazníky, vzdělávat je, používat obchodníka jménem Facebook, nemuset mít vše dokonalé, ale MÍT TO A DĚLAT TO! Jak dlouho? Alespoň 4 měsíce v kuse! PAK TO PŘIJDE!

 

Mému klientovi přinesla leadová platforma 100 kontaktů (telefonních čísel) k okamžitému zobchodování během 14 dnů od spuštění a 160 tisíc obrat během jednoho měsíce.

V půlce května jsem se vrátil do České republiky a usilovně pro své klienty vyvíjel to co zafungovalo mě! BUM! Zase úspěch! Jedna leadová platforma vygenerovala 100 kontaktů (telefonních čísel) ke zobchodování během 14 dnů a obrat 160.000 Kč během jednoho měsíce

Zastavil jsem prodej i sebe (na chvíli)

Na začátku června jsem zjistil, že se něco děje. Něco není v pořádku Davide! Cítil jsem úbytek svých sil, nechuť něco tvořit. Taky jsem věděl, že je třeba ten můj obchod posunout na jiný level. Na dva týdny jsem se totálně zastavil a věnoval se jen nějakým konzultacím a pomoci mým business partnerům a trochu více si užíval soukromého života.

 

Někdy je potřeba se zastavit aby jste se mohli posunout dále.

 

Přišly nové myšlenky, nové nápady a hlavně nový drive a chuť tvořit a zase prodávat. Velkou zásluhu na tom mají Ti nejbližší, kteří se mnou trávili čas. Ukázali mi zase jiný pohled zvenčí. Zjistil jsem, že si můžu dovolit zvednout svou cenu. A tak jsem to udělal! Zvedl cenu o 120% a vyvinul novou strategii prodeje, kterou jsem chtěl aplikovat v červenci do reálného prostředí.

Kam teď a kde to vyzkoušet: Jedeme do Budapešti

Nechtělo se mi červenec trávit v ČR, vždyť jsem budoval svůj obchodní systém na to aby nebyl závislý na čase a místě! A tak jsem se jednoho dne z ničeho nic rozhodl, že pojedu do Budapešti. Proč Budapešť? Ani nevím, možná že mě k tomu někdo nějak motivoval 🙂

Prodeje za 124 tisíc na dvou online schůzkách

Týden jsem pracoval na kampani, na správné cestě zákazníka, follow upu, pěkně jsem zmotivoval mého obchodníka Facebook a na závěr absolvoval dvě hromadné online schůzky s potencionálními klienty……..

  1. Online schůzka 74.000 Kč a dva prodeje
  2. Online schůzka 50.000 Kč a dva prodeje

 

„Tak Davide, je to tady, funguje to! Ty vole, ty si začínáš plnit sen!

Pamatuji si tu chvíli jak jsem šel po druhém webináři do kavárny na cider, sednul si na židli a říkám: „Tak Davide, je to tady, funguje to! Ty vole, ty si začínáš plnit sen! 🙂 Řeknu Vám, že vydržet a nevzdat se po prvních neúspěších se vyplatí. Byl jsem za posledních 8 měsíců několikrát v hodně velkých sračkách a přemýšlel o odchodu zpět do starého způsobu obchodu, do nějaké teplé manažerské pozice, ale ta představa vypadala strašně!

Co obchoduji, to dávám, to sdílím! Zajímá Vás jak to funguje mě a mým spokojeným klientům, kteří začali obchodovat moderně, studené kontakty a stovky osobních schůzek už jsou pro ně science-fiction???

V neděli 4.9.2016 Vám to dám ZDARMA na mém mega nabitém webináři. Pokud se na webinář přihlásíte dostanete zároveň 5 videí: Lead generation systém – revoluce v obchodování.

 

CALLTOWEBINAR

 

BALI – Nové výzvy, nové příležitosti

Dnes jsem přistál v Indonésii na Bali. Spojil jsem se s Pavlem Bulowskim. Chlápek co odtud řídí svůj obchod směrem jihovýchodní asie. Využívá moderních technologií k domlouvání obchodních schůzek a úspěšně odsud vede zastoupení společnosti Kebola. Budeme si vzájemně předávat informace a 100% Vám přinesu nějaký rozhovor přímo s Pavlem. Mé obchodní cíle na Bali:

  1. Prodat služby v hodnotě 220.000 Kč
  2. Stabilizovat tým lidí
  3. Úspěch s klienty
  4. Příprava na mou novou dvouměsíční roli po návratu do ČR…. Jakou? Brzy Vám o tom povím více..
  5. Naučit se surfovat 🙂
  6. Udržet své návyky, které mi přinesly úspěch

Přeji Vám hodně úspěchů v obchodě a pokud máte zájem se posouvat a zajímá Vás jak na to, zvu Vás na můj mega webinář 4.9.2016. Hodně inspirace, fakta, čísla prostě pecka.

 

CALLTOWEBINAR