BusinessAnimals.cz – Nábor obchodníků generace „Y“

Nábor obchodních zástupců
Na trhu chybělo místo, kde by si mohli obchodníci vyměnit své zkušenosti, diskutovat na aktuální témata a být vidět, pochlubit se svými úspěchy a také nikde nebyla přehledná nabídka pracovních příležitostí vyloženě pro obchodní pozice.

V březnu 2014 vznikla největší komunita obchodníků v Česku BusinessAnimals.cz – místo spojující schopné obchodníky s firmami, které obsazují obchodní pozice, a zároveň nové médium, které prostřednictvím příběhů ukazuje obchodní pozice v atraktivní podobě pro případné uchazeče.

Sexy obchod pro mladou generaci

Hodnota BusinessAnimals.cz je však mnohem větší. Jako online komunita hovoří zejména ke generaci Y, tj. lidem mezi 20 a 35 lety. Obchodník dnes chce svou prací žít, mít ji jako životní styl, vidět v ní přidanou hodnotu. Potřebuje motivaci, inspiraci a vzory. A právě to může najít v magazínu, který se za dva roky z původního blogu rozrostl na publikování 10 článků týdně a čtenost okolo 45000 návštěv za měsíc.

fotoBA
Parta z BusinessAnimals.cz. Energie z nich doslova srší 🙂

V magazínu a na Facebooku BA najdou obchodníci tipy, jak efektivně pracovat, jak zlepšovat komunikační dovednosti, přináší vhled do různých segmentů obchodu, anket, postřehy koučů a trenérů, aktuality ze světa prodeje a zejména pak rozhovory s top obchodníky ve svých profesích. Magazín je vlastně živým prostředníkem mezi firmami a obchodníky, prostřednictvím nějž se obchodníci dozvídají více o jednotlivých segmentech a konkrétních firmách, mohou se nadchnout pro produkt – a jít do dané firmy pracovat.

BusinessAnimals.cz v číslech:

  • Zakladatelka a CEO: Jitka Zoderová, 28 let, příběh založení
  • návštěvnost v průměru 50 000 unikátních uživatelů měsíčně
  • čtenost článků od 1500 do 5000 během prvních dnů uveřejnění
  • v databázi obchodníků mají více než 3000 aktivních obchodníků
  • mají zaregistrováno více než 800 firem

Když inzerce obchodních pozic, tak na komunitním portále sdružující obchodníky

3Dobalfirmy

Náborem obchodníků se zabývám více jak 5 let. Ať už jako manažer, nebo externí HR recruiter. Jsem zastáncem jednoho pravidla. Dobrého obchodníka na inzertním portále nenajdete. Obchodníci jsou pasivní hledači příležitostí, hledejte je tam, kde se scházejí a kde diskutují. Více o náboru obchodníků se můžete dovědět v moji knize „Jak ulovit dobrého obchodníka“ BusinessAnimals.cz je právě jeden z mnoha skvělých náborových kanálů o kterém v knize mluvím. Ebook si můžete stáhnout ZDE.

 

Chcete využít BusinessAnimals.cz k náboru obchodníků ?

Objednejte si online konzultaci ZDARMA A ZÍSKEJTE VIP podmínky!