Konečně obchodní příležitost co stojí za to! Našel jsem ji pro Vás!

Můj den ve firmě Heat Energy s.r.o.

Je pro mě důležité abych Vám nabízel pracovní pozici, která dává smysl a proto jsem strávil den ve firmě, dlouho si povídal s jednatelem Adamem Klegou a také vyzpovídal obchodního manažera, zastávající pozici, kterou jsem Vám představil ve videu.

Kultura a hodnoty společnosti

Co mě zaujalo jako první, byla neskutečná energie hned jak jsem vstoupil do dveří a přivítala mě projektantka Ing. Lenka Mikušková, která pro Vás bude jedním z důležitých článků při vytváření nabídek a projektování topného systému pro Vaše klienty. Představila mi technologii Heatflow a upřímně musím říci, že po půl hodině jsem měl sto chutí odmontovat mé drahé a neúčinné tepelné čerpadlo a nechat si instalovat tuhle inovativní technologii do podlahy nebo sádrokartonového podhledu. Tento produkt, dokonale zpracované prodejní a marketingové materiály z kterých doslova sálá kvalita by chtěl mít k dispozici snad každý obchodník.

Vedení společnosti, které ví co dělá

Adam Klega heat energy
Adam Klega drží firmu pevně ve svých rukou a pracovat s ním je výzva.

Adam Klega, jednatel společnosti a Váš přímý nadřízený. Moderní přístup k obchodu, vizionářsky postavený způsob prodeje přes
nepřímé prodejní kanály, síla a energie rozvíjet firmu dál, takový jsem měl první dojem z našeho více jak 3 hodinového setkání. Tady Vás nečeká hození do vody s deskami v rukách, ale společně strávený měsíc mezi zákazníky napříč celou Českou republikou právě se zakladatelem a zároveň výkonným ředitelem společnosti Adamem Klegou. Zatím jsem nikde neviděl takový moderní přístup a podporu v začátcích jako zde. Adam po Vás bude požadovat proaktivní jednání, obchodnické až podnikatelské myšlení, ale za to Vám poskytne takové prostředí a podmínky k Vaší práci, které jsou skutečně nadstandardní.

 

Obchodní manažer Adam Fránek

heat energy
Adam Fránek, obchodní manažer, kterého práce v Heat Energy nesmírně naplňuje

V Heat Energy bych chtěl prý pracovat každý, říká Adam Fránek, kterého jsem vyzpovídal, aby mi přiblížil důvod proč právě on je součástí této firmy a jak se mu daří. 

Adame, jak dlouho pracujete v Heat Energy?

Ve společnosti pracuji od prosince roku 2014

Proč jste si vlastně vybral práci obchodního manažera právě v Heat Energy?

V první řadě kvůli produktu. HE je v ČR výhradním dovozcem a distributorem karbonové nanotechnologie heatflow – nejefektivnějšího topného systému. S touto exkluzivitou šla ruku v ruce vidina velice zajímavé budoucnosti firmy a s tím spojených zisků. Také volnost, pracovní den vypadá tak, jak si ho naplánuji já sám.

Jakým způsobem získáváte nové zákazníky?

Především díky firemnímu marketingu, který je opravdu dokonale zpracovaný a přináší mi stále nové příležitosti. Dříve dojednané spolupráce s partnery (architekti, projektanti, stavební firmy,..), také díky doporučení již stávajících spokojených klientů.

Jak vypadá Váš pracovní den?

Schůzky, emaily, telefony, schůzky, schůzky, telefony, emaily, schůzky.. s potenciálními klienty, se stávajícími klienty, s architekty/projektanty, s dodavateli staveb..)

Obchodní manažer dělá práci pro peníze, můžete mi říci kolik si v průměru měsíčně vyděláte peněz?

V průměru okolo 50 tisíc měsíčně, ale jde to pořád nahoru, právě díky vznikajícím referencím našich klientů a růstem poptávek.

Vyjmenujte 5 bodů, které charakterizují společnost Heat Energy z Vašeho osobního pohledu.

Mladý tým se špičkovým produktem a jeho prezentací. Firma s důrazem na servis klientům/partnerům a zájmem na jejich spokojenosti i po podpisu smlouvy.

Pro koho si myslíte, že je pozice v Heat Energy určená a komu by jste ji doporučil?

Inteligentnímu člověku s kvalitním vystupováním a zkušeností z obchodu, možná ne nutně ze stavebnictví, pokud bude schopen nastudovat veškeré souvislosti mezi stavbou a produktem.

Off the record…. Osobně si myslím, že se nám hodí (mimo jiné) asertivní slečna s obchodními zkušenostmi a dokonalou prezentací 🙂

 

Chcete být součástí této společnosti? Neposílejte životopis ani motivační dopis, ale spojte se rovnou se mnou, domluvíme si společnou online schůzku a popovídáme si. Hledám pouze 2 nové tváře, musí to stát za to.