Konzultace s Vámi – je to skvělé

Konzultace obchodní zástupce

 

Máme za sebou společně již přes dvacet online konzultací, o které si říkáte v programu Chytrý obchodník 2.0. Práce s Vámi mě ohromně baví a naplňuje a jsem moc rád za to, že Vám konzultace pomáhají ucelit si celý pohled na informace, které jste v mém kurzu získali.

K dispozici máte 30 minut zdarma, ale mnohdy se nám celkový čas konzultace protáhne i na hodinu. Každá minuta strávená s Vámi online mi dává další pohled na to jak se celý obchod vyvíjí a i pro mě je tedy cennou informací pro další rozvoj. Ti, kdo se ještě do programu Chytrý obchodník 2.0 nezapojili to mohou udělat zde: Jak získávat zákazníky moderními technikami prodeje. Pokud jste již účastníkem kurzu možná Vás zajímají jaké nejčastější otázky při konzultacích řešíme.

Nejčastěji kladené otázky

  • Jak si vytvořit Leadový web, na jaké platformě? Co musí obsahovat aby získával kontakty?
  • Jak začít sdílet myšlenky na Facebooku a Linkedin aby přinášeli kontakty na zákazníky?
  • Jaký nástroj použít pro nastavení automatické komunikace se zákazníkem?
  • Můžu si celou strategii Raketový start pořídit na splátky?
  • Když chci poradit pouze s jednou ze 7 služeb jde to?
  • Jak se nejjednodušeji dostanu do médií pro zviditelnění své značky?
  • Proč mi nefunguje můj vlastní web?
  • Jak vytvořit obal na ebook
  • Jak začít? 🙂
  • a další…..

Před chvílí jsem skončil konzultaci s jedním z Vás a požádal o referenci

Mám za sebou 45 minut něčeho co mi otevřelo oči, pěkně mi do sebe vše zapadlo. Chci si postavit vlastní obchodní strategii, ale potřeboval jsem poradit jak a kde si vytvořit vlastní webovky. David, mi krok za krokem popsal co je nejlepším řešením a přidal další typy ohledně psychologie prodeje. Například, abych nesdílel informace svou řečí, ale řečí kmene mých zákazníků 🙂 Došlo mi, že na ně mluvím tak, jako kdyby oni byli dietologové a vůbec svá sdělení nepřizpůsobuji tomu aby to bylo pochopitelné pro ně. Skvěle jsme pokecali a hlavně to bylo produktivní. Všem obchodníkům a podnikatelům vřele doporučuji.

Branislav Pláska, poradce pro zdravý životní styl

Děkuji Braňovi za referenci a chtěl bych vyzvat i Vás ostatní co jste se ještě nezapojili, že budu k dispozici ještě celý měsíc, pak konzultace zdarma uzavřu a budou již pouze placené. Přihlašte se ZDE, DÁME POKEC 🙂

calltoaction

Pokud jste někdo z Vás byly účastníky konzultace napište pod tento článek komentář, jak se Vám to líbilo a jestli Vám to něco přineslo.

Ať se daří!

David