Splňte si svůj sen – obchodujte chytře

82 dní v jihovýc

 

Zdravím všechny příznivce a čtenáře mého blogu. Když jsem před necelými třemi měsíci opouštěl Českou republiku měl jsem před sebou obrovskou výzvu. Během 80 dnů získat díky online technikám prodeje 20 nových zákazníků na rok 2016 a přitom cestovat po Jihovýchodní Asii. Jak to dopadlo?

3. prosince 2015 jsem se vydal na cestu, tak trochu do neznáma. Již dlouho předtím jsem akvizoval své klienty s použitím online aktivit, ale cílem mého snažení bylo zaměřit se dva měsíce pouze na online akvizici a schůzky uskutečňovat prostřednictvím skype konzultací. Co??? Schůzka a prodej po skypu??? Jo, taky jsem si říkal, že jsem totální magor, ale také jsem živým důkazem, že to může fungovat. Je ale třeba udělat první krok, překonat strach z neznáma, opustit svou komfortní zónu a pustit se do práce. Někdy to nebyla úplně pohádka, ale za pár dní se vracím zpět domů, noví zákazníci čekají na dodání služeb a já mám nezapomenutelné zážitky 🙂 Zapomeňte na studené kontakty, zapomeňte na stresující situace při odmítání. Mějte více času na to co máte rádi a obchodujte chytře, jde to.

Tohle video je jedno z mnoha, které mají k dispozici účastníci kurzu Chytrý obchodník 2.0, ale řekl jsem si, že Vás nechám trochu nakouknout pod pokličku a podělím se s Vámi o zkušenosti z mé mise.